ÄRIKLIENDID

Miks on paljud ettevõtted valinud ŠKODA?

ŠKODA on üks vanimaid autotootjaid maailmas, kellel täitub 2020 aastal 125 aastat tegevuse algusest. Pikk ajalugu ja traditsioonid on maine ja kvaliteedi garantii. Üha kasvav tarbijaskond on selle kinnituseks. Euroopa Automüüjate Assotsiatsiooni poolt tellitavas igaaastases rahulolu uuringus on ŠKODA olnud mitmeid aastaid esikohal kategoorias "olemasolevate klientide rahulolu tootega".

ŠKODA on osa euroopa autotootjast VW-Audi AG-st mille tulemusena pakutakse ŠKODA sõidukitele grupis kasutusel olevaid tipptehnoloogiaid mis aitavad säästa Sinu raha. ŠKODA sõidukeid on võimalik täna osta ja teenindada 7 Eesti suurimas linnas (Tallinnas, Laagris, Jõhvis, Rakveres, Tartus, Viljandis, Pärnus ja Kuressaares).

ŠKODA tehnoloogilised lahendused aitavad kokku hoida autopargi kuludelt ja säästa meie keskkonda. CNG sõidukite kasutuselevõtt võib kütusekulusid vähendada kuni 50% ning aitab kaasa ringmajandusele, tarbides Eestimaist rohekütust.

ŠKODA mudelid on ennast aastakümnete jooksul väga hästi tõestanud erinevates valdkondades mobiilsusvajadusi rahuldades. (operatiivteenistused, taksondus, rallisport, erakasutus jne.) • ŠKODA pakub oma klientidele ka Pan-Balti lahendusi üle ŠKODA diilervõrgu terves Baltikumis, mis annab ettevõtetele parema võimaluse koordineerida asju tsentraalselt ühest riigist.

ŠKODA on nagu “rätsepaülikond”. Igal kliendil on võimalik endale isikupärane auto komplekteerida just nii nagu nad seda ise vajavad, sõlmida kokkuleppeid suuremateks läbisõitudeks, laiendatud garantiiks, pikemateks perioodideks jne.

ŠKODA pakub laia mudelivalikut, mis sisaldab erinevaid veoskeeme ning mootoreid, alustades diiselmootorist lõpetades täiselektrilisega.

ŠKODA mudelid hoiavad hästi hinda järelturul ning autovahetus ei too kaasa täiendavaid kulusid.

ŠKODA on madalaimate ülalpidamiskuludega automark Eestis (Kantar Emor 2020 Car Brand Health uuringus osalenud inimeste hinnangul).

 

TCO

TCO ehk Total Cost of Ownership on sõiduauto tegelik soetamis-ja ülalpidamiskulu kogu kasutusperioodi jooksul:
+Soetusmaksumus
+Jääkväärtus
+Kütusekulu
+CO2 emission
+Garantiitingimused
+Hoolduskulud
+Kindlustused
+Hooldusvõrk
+Tarneaeg
+Kasutuspraktilisus
=Kogu sõiduki kulu ekspluatsiooni perioodi lõpuks

Meie soov on Sind hästi teenindada, pakkuda kaasaegseid sõidukeid ning lahendusi, mis vastaksid Sinu ettevõtte ja töötajate ootustele ning vajadustele.