Škoda Lounge ootab sind Tallinna Tänavatoidufestivalil 10-11.06

Škoda Tallinn ja Smuhvik esitlevad - Škoda Lounge!

 

Kevadväsimus kimbutab ikka veel? Meil on sulle lahendus!  - Roheline kütus sulle ja sinu autole!

Škoda Tallinn ja Smuhviku smuutikohvik löövad käed ja astuvad esimest korda koos üles Tallinna Tänavatoidufestivalil! Otsi ŠKODA teeviitasid ning järgne neile! Peagi leiad end meie mõnusas ŠKODA LOUNGES! Seal ootavad sind nii mugavad kott-toolid, väiksed lauakesed kuhu toetada oma värskendav smuuti kui ka nutikad ŠKODAd, mis lausa kutsuvad lähemalt avastama!

Kui sa ei tea Telliskivi Loomelinnakus asetleidvast  Tallinna Tänavatoidufestivalist veel midagi, siis julgeme öelda, et see on tõestanud end tõelise gastronaudi paradiisina!  

4. Tallinna Tänavatoidufestival tutvustab värskemaid tänavatoidu trende, esitleb esmakordselt uusi kohalikke toiduautosid, toob kokku andekad alternatiivkokad ning avab Soome 100 tähistamiseks Soome toidu ala. 2017. aastal on festivali ala varasemast suurem ning külastajatele mugavamalt läbitav. ŠKODA LOUNGE leiad seekord lausa kahelt alalt – Muhu Pagarite kõrvalt ja Punase Maja taga!

Tänavatoidufestival peab endiselt väga oluliseks rohelist mõtteviisi – hüvitab festivali süsinik jalajälje, serveerib toitu vaid loodussõbralikelt nõudelt ning korraldab mõistlikku jäätmekäitlust. Sellisest maailmavaatest on inspireeritud ka ŠKODA OCTAVIA CNG hübriid – peale tõelise säästlikuse nii loodusele kui sinu rahakotile, on talle omane ka Octavia ruumikus! Kui soovid täpsemalt teada saada, mis on CNG hübriidi eripära või kui palju sa aastas sellega säästaksid – jälgi ŠKODA viitasid festivali alal!

Kuid see pole pelgalt toidufestival - samaaegselt Tänavatoidufestivaliga toimub kolmandat korda TaDaa! Festival– rahvusvaheline tänavaartistide festival, mis toob Telliskivi Loomelinnaku õuele üle 40 h tänavakeskkonnast inspireeritud meelelahutust kogu perele.

 

Kas sa ikka veel kahtled, kas peaks läbi astuma?

Lahtiolekuajad:

10. juuni kl 11.00-19.00

11. juuni kl 11.00-18.00