Samsungi puhkenurk - avasta uus Škoda Connect!

 

Oled kuulnud uuesti Škoda Connectist aga pole veel täpselt näinud, mis see on?

Vaata videot meeleolukat ja põhjalikku videot SIIT!

 

Nii juhte kui ka kaasreisijaid huvitab üha enam, et auto pakuks mobiilset internetti ühendamise võimalust, mis teeb autosõidu turvalisemaks, kiiremaks ja meeleolukamaks. Just seepärast kasvab internetiühendusega autode tootmine igal aastal. Võib ennustada, et 2020. aastaks* sõidab maanteedel juba 250 miljonit internetiühendusega autot.

Ühendatud autod on ilma igasuguste kahtlusteta siin, et jääda. Nad on mõeldud inimese argielu lihtsustamiseks ning elukvaliteedi parandamiseks.

 

Škoda kui eestlaste üks lemmikumaid autotootjaid on astunud suuri samme selle nimel, et klient omaks täielikku ülevaadet oma autost. Üheks suurimaks mugavuseeliseks on see, et uuenduste abil, saab jälgida oma auto olekut koduseinte vahelt. Info vahendajaks on siinkohal nutitelefon!

 

Viimane kõige mugavaim lahendus on tulnud Škodal välja Škoda Oneapp mobiilirakneduse näol, kuid ka selline rakendus nagu Škoda Connect on lühikese aja jooksul saanud klientide lemmikuks.

Škoda Connecti abil on teoks saamas see, millest oleme pikalt unistanud. Oma nutitelefonis oleva rakenduse kaudu on võimalik saada totaalne ülevaade oma sõidukist.

Hommikul enne tööle asumist on võimalik kontrollida kui mitu kilomeetrit saab veel olemasoleva kütusega sõita, kuidas rehvirõhuga lood on ja ega uksed lukustamata pole jäänud.

Päeval parklas saate ka oma auto leidmise muuta hõlpsamaks. Kui alles toodi välja, et enimmüüdud mudeli Octavia suurim miinus on see, et seda “enda oma” võib olla raske parklast mitme samasuguse seast leida, siis pole see päris nii. Škoda Connect lahendab seda kahel viisil – on võimalik positsioneerida oma auto asukoht kaardil, kui ka vilgutada tulesid või lasta signaali – jällegi toimib kõik läbi telefonirakenduse.

Rääkimata sellest, et autole on võimalik panna peale nii asukoha piirang – ehk kui auto sõidab näiteks Harjumaalt välja, kui ka kiirusepiirang. Mõlemal juhul – kui juht väljub etteantud regioonist või ületab seatud piirkiirust – saab auto omanik teavituse oma telefonile. Selline lahendus on suureks eeliseks, kui autol on mitu omanikku või on tegu autopargiga.

Lisaks aitab see rakendus ka paremini tundma õppida oma autot – nimelt peale selle, et on võimalik saada ülevaade auto seisukorrast, saadab ta ka veasignaale. Mobiilirakendusest näeb täpselt ära, kas parasjagu on aknapesuvedeliku tase madal, tarvis lisada AdBlue vedelikku või on lähenemas õlivahetus. Enam ei pea nuputama, mida see armatuurlaual põlev nupuke tähendama peaks. Kui rakenduses on valitud ka eelistatud autoesindus, siis ka hooldusaja broneerimine käib mugavalt läbi rakenduse.

Kui soovid tutvuda meie proovisõiduautode reaalaja ülevaatega – külasta Škoda Tallinna salongis Samsungi nurka!